Stomatologia i protetyka

Nowoczesny gabinet

Nasz gabinet stomatologiczny, będący częścią zespołu gabinetów lekarskich, wyposażony jest w nowoczesny sprzęt pozwalający nam na sprawne postawienie diagnozy, jak i komfortowe leczenie. Każdy jego element, od wygodnego fotela, po regularnie serwisowane urządzenia, przygotowano z myślą o Państwa komforcie, a przede wszystkim o bezpieczeństwie przeprowadzanych zabiegów.

W zakresie technicznego wykonania prac protetycznych współpracujemy z nowoczesnymi laboratoriami, a w sytuacjach, gdy kompleksowy plan leczenia wymaga działań interdyscyplinarnych, kierujemy naszych Pacjentów do doświadczonych lekarzy specjalistów. Nawet najbardziej skomplikowane warunki w jamie ustnej nie są przeszkodą w zaplanowaniu leczenia tak, by zadowolić najbardziej wymagających.


Szeroki zakres specjalizacji

Zajmujemy się stomatologią zachowawczą, endodoncją, w tym także endodoncją mikroskopową, stomatologią estetyczną, dziecięcą, protetyką i chirurgią stomatologiczną. Współpracujemy z doświadczonymi specjalistami w dziedzinie ortodoncji i innych specjalności stomatologicznych.

PEŁNE ZROZUMIENIE

Proponujemy takie rozwiązania, jakie bez wahania zastosowalibyśmy u siebie. O naszym sukcesie świadczy nie tylko każdy dobrze przeprowadzony zabieg, lecz także powracający na kolejne wizyty Pacjenci. Staramy się być dyspozycyjni również poza standardowymi godzinami przyjęć.

Profesjonalizm

Nie lekceważymy Państwa obaw, uczymy doceniania profilaktyki i dostosowania zabiegów higienicznych do sytuacji zmieniającej się w jamie ustnej z upływem lat . Udowadniamy, że leczenie stomatologiczne nie zawsze musi oznaczać duże wydatki, czy wyłączenie z codziennego życia.

PRZYJAZNA ATMOSFERA

W naszych gabinetach panuje przyjazna atmosfera, dzięki czemu okazuje się często, że jednak dentysta nie jest taki straszny ! W Amber Dent-Med od lat leczymy kompleksowo wielopokoleniowe rodziny, dbając o to, by zarówno seniorzy, jak i rodzice oraz ich dzieci czuli, że trafili we właściwe miejsce.    

Nasza misja

Dzielimy się fachową wiedzą i propagujemy dobre nawyki dostosowane do wieku i stanu zdrowia Pacjenta. Każdy może mieć zdrowe zęby. Dbamy o to, by tę wiedzę przekazać w sposób jak najbardziej przystępny.

Jak dbać o zęby w każdym wieku

W Amber Dent - Med znajdą Państwo nie tylko fachowe usługi medyczne, lecz również przydatną wiedzę, którą chętnie dzielą się nasi lekarze i lekarze dentyści. Dorosłym Pacjentom pomagamy zwalczyć złe nawyki higieniczne. Rodzicom radzimy, czego unikać, by dziecko nie musiało cierpieć. Seniorom podpowiadamy, jak utrzymać dobry stan jamy ustnej w chorobach współistniejących.

Staramy się edukować, jak szkodliwa dla całego układu narządu żucia jest utrata zębów i dlaczego, a także jak temu zapobiec i jak sobie radzić z sytuacją, gdy konieczne jest protezowanie. Uświadamiamy, że w ostateczności, po utracie zębów -  proteza to mniejsze zło.

Pacjentom cierpiącym na bruksizm - patologiczne ścieranie zębów powodowane często przez przewlekły stres -  i wynikające z niego zaburzenia w stawach skroniowo - żuchwowych, prócz pomocy ze strony stomatologów,  proponujemy unikalne zabiegi fizjoterapeutyczne znacząco zmniejszające dolegliwości takie jak nadmierne napięcie mięśni i przewlekłe bóle głowy. 

 

Stomatologia dziecięca

Dbamy o zdrowe zęby najmłodszych. Wizyta u stomatologa nie musi wiązać się ze stresem i płaczem. W Amber Dent - Med staramy się, by dzieci nie wynosiły przykrych wspomnień. Edukujemy  najmłodszych w kwestii higieny jamy ustnej i profilaktyki na całe życie. Nawiązujemy współpracę z rodzicami i uczymy, jak sprawić, by dziecko chętnie do nas wracało.

Koniec ze strachem przed dentystą!

Profilaktyka


W stomatologii dziecięcej najważniejsza jest profilaktyka i nauka dobrych nawyków higienicznych. Dlatego w prosty i przystępny sposób edukujemy odwiedzające nas maluchy, wpajając im podstawowe zasady dbania o higienę jamy ustnej.  Dzielimy się z rodzicami wiedzą, jak dbać o uzębienie malucha przez codzienną higienę oraz dietę. Dbamy o profilaktykę ortodontyczną.

Wizyty adaptacyjne


Przeprowadzamy wizyty adaptacyjne najmłodszych - wstępne spotkania przed przystąpieniem do leczenia. Dzieci mogą zapoznać się z używanym sprzętem, odgłosami i atmosferą gabinetu dentystycznego oraz poznać nasz personel.   Informujemy, jakich komunikatów ze strony rodziców unikać podczas wizyt, by współpraca z najmłodszym Pacjentem była jak najmniej stresująca.

zachęta i nagroda


W ząbku Państwa dziecka pojawił się pierwszy ubytek? U nas uzyska ono natychmiast profesjonalną pomoc – zapraszamy! W naszej ofercie posiadamy wiele kolorowych wypełnień do zębów mlecznych, wśród których może wybierać mały Pacjent.  Staramy się, by na dzielne maluchy czekały w pełni zasłużone nagrody! Pomagamy rodzicom przygotować dziecko do wizyty u stomatologa.

Nie czekaj na ból


Staramy się wypracować dobrą komunikację z rodzicami w kwestii opieki nad ich pociechami oraz informujemy, jakie hasła utrudniają nawiązanie współpracy w sytuacji, gdy dziecko trafia do dentysty z bólem. Propagujemy dbanie o higienę od pierwszego zęba mlecznego, co stanowi bazę do satysfakcjonującego stanu jamy ustnej Państwa dzieci przez lata.

Stała współpraca

Naszym celem jest nie tylko doraźne rozwiązanie problemu stomatologicznego - ale przede wszystkim stałe dbanie o piękny uśmiech każdego naszego Pacjenta. Dokładamy wszelkich starań, by wizyta w Amber Dent - Med przerodziła się w stałą współpracę w trosce o dobry stan jamy ustnej.  Uczymy Państwa współodpowiedzialności za swoje zdrowie.

Doskonałe zaplecze techniczne

Wiemy, jak trudne potrafi być utrzymanie pięknego uśmiechu. Dlatego w naszej pracy dążymy do najwyższej precyzji. Wykorzystujemy jedynie sprawdzone, najnowocześniejsze materiały, posiadające wszelkie niezbędne atesty. Współpracujemy wyłącznie z laboratoriami reprezentującymi tak wysokie standardy jakości jak nasze.

Odoo - Przykład 1 na 3 kolumny

Sprawdzone techniki

Poszerzamy swoją wiedzę i umiejętności, by wykonywać zabiegi stomatologiczne zgodnie z najnowszymi standardami. Współpracujemy z nowocześnie wyposażonym laboratorium dentystycznym, oferując Pacjentom prace protetyczne na najwyższym poziomie. Uzupełnienia wykonujemy w możliwie krótkim czasie, by ograniczyć dyskomfort Pacjenta.

Odoo - Przykład 2 na 3 kolumny

Współpraca tylko z najlepszymi

Państwa zaufanie jest dla nas najważniejsze, gdyż zależy nam na wieloletniej współpracy. Dlatego większość zabiegów stomatologicznych wykonujemy w naszych gabinetach. Jeśli musimy skorzystać z zewnętrznej pomocy, współpracujemy wyłącznie z najlepszymi laboratoriami oraz kierujemy naszych Pacjentów do najlepszych specjalistów.

Odoo - Przykład 3 na 3 kolumny

Profesjonalny sprzęt

Każdy zakupiony przez nas sprzęt posiada wszelkie atesty wymagane w Unii Europejskiej i poddawany jest regularnym przeglądom technicznym, z myślą o pełnym bezpieczeństwie i komforcie naszych Pacjentów. Z wyjątkową troską podchodzimy do spraw związanych ze sterylizacją i zabezpieczeniem przed zagrożeniami epidemiologicznymi.


Zapraszamy