Chirurgia dziecięca

Chirurgia dziecięca i dorosłych

W ramach swojej praktyki dr n. med. Marek Rybkiewicz konsultuje zarówno dzieci, jak i Pacjentów dorosłych, w pełnym zakresie chirurgii dziecięcej i ogólnej, a szczególnie wad wrodzonych układu moczowo - płciowego.

W zakresie chirurgii dziecięcej i ogólnej zapraszamy również na konsultacje do doktora Piotra Gazdy. Gwarantujemy spojrzenie na problemy chirurgiczne w szerokim spektrum praktyki lekarza rodzinnego, którego obowiązki doktor pełni dodatkowo od wielu lat.

W Amber Dent-Med Pacjentów chirurgicznych konsultują również dr n. med. Justyna Rajewska-Majchrzak i dr n. med. Lidia Babiak-Choroszczak, która konsultuje przede wszystkim dzieci wymagające diagnostyki i leczenia naczyniaków.

Wszyscy nasi specjaliści chirurgii dziecięcej od lat należą do zespołu Kliniki Chirurgii Dziecięcej, Onkologicznej, Urologii i Chirurgii Ręki SPSK 1 przy ul. Unii Lubelskiej w Szczecinie. 

Co istotne, od chwili podjęcia współpracy z Centrum Medycznym DOBRA, istnieje możliwość wykonania prywatnych zabiegów operacyjnych u doktora Marka Rybkiewicza, w jednej z trzech nowocześnie wyposażonych sal operacyjnych, z doskonałą opieką pooperacyjną. 

WADY JĄDER

niepełne zstąpienie, ruchomość oraz wodniaki jąder, żylaki i wodniaki powrózka nasiennego

WADY PRĄCIA

stulejki, zwężenie napletka, sklejenie napletka, konsultacje spodziectwa i wierzchniactwa

choroby układu pokarmowego

wady jelit, przerostowe zwężenie odźwiernika, chirurgiczne choroby układu pokarmowego

ŁAGODNE nowotwory skóry

naczyniaki powłok, brodawki, kaszaki, tłuszczaki

choroby zapalne powłok

zanokcice, zastrzały, ropnie, ropowice, czyraki

PRZEPUKLINY

brzuszne - pachwinowe, pępkowe, kresy białej

Leczenie wad wrodzonych

Konsultacje dotyczące wad wrodzonych w pełnym zakresie chirurgii dziecięcej prowadzone są przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem klinicznym.

Specjalistyczne konsultacje i zabiegi

W warunkach ambulatoryjnych możliwe jest przeprowadzenie drobnych zabiegów w znieczuleniu miejscowym, jak np. usunięcie znamion, brodawek, guzków (z badaniem histopatologicznym) oraz działań w zakresie zmienionej chorobowo płytki paznokcia, jak również nieco większych zabiegów naprawczych w zakresie chorób napletka (stulejka) .

Zabiegi usuwania zmian (znamion, brodawek), zwłaszcza w okolicy twarzy i dekoltu, przeprowadzane są z zachowaniem standardów chirurgii plastycznej.


Zapraszamy