Specjalistyczne zabiegi

Profesjonalnie podkreślimy Twoje piękno.

Proponujemy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej polegające na minimalnej korekcji. Zapewniamy indywidualne podejście, kameralną atmosferę i pełną dyskrecję.

Odoo - Przykład 1 na 3 kolumny

MEZOTERAPIA

Jest to popularna technika stosowana w profilaktyce starzenia się skóry i przywracaniu jej dobrej kondycji, a także zapobieganiu wypadaniu włosów, czy powstawaniu cellulitu. Polega na podawaniu przez lekarza substancji leczniczych w formie zastrzyków śródskórnych w skórę twarzy, szyi, dekoltu, głowy, ud, pośladków lub brzucha. W trakcie zabiegu podajemy gotowe preparaty zawierające substancje aktywne, zgodne z potrzebami Pacjenta. Niedogodności, które towarzyszą zabiegowi, to niewielki ból podczas wstrzyknięć, wybroczyny lub zasinienia w miejscach wkłuć, rumień lub obrzęk utrzymujący się do kilku godzin. Bardzo rzadko stwierdza się stany zapalne, czy też reakcje alergiczne, czemu można zapobiec, przeprowadzając próbę przed właściwym zabiegiem. Ponieważ proces odnowy komórkowej wymaga czasu, lepszy efekt uzyskamy, stosując serię zabiegów. Niekiedy pacjenci zgłaszają się tylko na pojedyncze sesje, choć poprawa wyglądu niewątpliwie nie jest wówczas tak spektakularna, jak mogłaby być po zastosowaniu większej ilości preparatów zgodnie z rekomendowanym schematem postępowania.

Odoo - Przykład 2 na 3 kolumny

BOTOX

Neurotoksyna wytwarzana przez bakterię, o nazwie toksyna botulinowa, wstrzyknięta śródskórnie powoduje spłycenie zmarszczek mimicznych twarzy i szyi poprzez czasowe zniesienie kurczliwości mięśni. Popularność zyskało też inne zastosowanie botoksu – do leczenia nadpotliwości dłoni i pach. Ten zabieg szczególnie polecamy panom, gdyż częściej dla nich nadmierne pocenie się bywa wyjątkowo deprymujące w codziennym życiu. Efekty zabiegów są przemijające, więc co kilkanaście tygodni trzeba je powtarzać. Ich wykonanie przez lekarza gwarantuje Pacjentom bezpieczeństwo. Przy wyborze tej terapii dobra znajomość anatomii i jakość stosowanego preparatu są priorytetowe. O tym, jak długo utrzyma się poprawa wyglądu, decyduje wiele czynników – podana dawka, rodzaj skóry i nasilenie mimiki pacjenta. W naszym gabinecie jesteśmy zwolennikami metody minikorekcji. Podanie zbyt dużych ilości botoksu może spowodować, że twarz przypomina maskę, dlatego też polecamy pacjentom leczenie przy użyciu małych dawek, ale dających zadowalający efekt w postaci naturalnego, łagodnie odmłodzonego, a nie sztucznego wyglądu.

Odoo - Przykład 3 na 3 kolumny

KWAS HIALURONOWY

Unikatową jego cechą jest wiązanie wody, dzięki czemu utrzymuje prawidłowe nawodnienie tkanek, i dlatego też stosowany jest w medycynie estetycznej, okulistyce oraz w ortopedii. Naszymi zabiegami przywracamy jędrność i nawilżenie, utracone z upływem lat, dzięki wprowadzeniu zastępczego kwasu. Ten, który stosujemy, jest związkiem syntetycznym, co minimalizuje ryzyko wystąpienia objawów alergii. Zabiegi z wykorzystaniem kwasu wykonujemy w znieczuleniu kremem Emla lub w znieczuleniu stomatologicznym. Rezultat widoczny tuż po zabiegu przypomina efekt końcowy, choć finalne ujędrnienie możemy ocenić dopiero po upływie około 7-14 dni, po uwodnieniu się kwasu zdeponowanego w tkankach. Wypełnianie kwasem proponujemy do wypełnienia bruzd nosowo-wargowych, podniesienia kątów ust, policzków, przywrócenia objętości czerwieni wargowej, korekcji drobnych zmarszczek, asymetrii ust, czy nawet nosa, ale też do zniwelowania asymetrii po operacyjnym leczeniu rozszczepów wargi. Przyjmuje się, że efekty zabiegów powinny utrzymać się przez 4-9 miesięcy, w zależności od indywidualnych predyspozycji Pacjenta.

Oferta

Oferta


Oferujemy Państwu zabiegi z zakresu medycyny estetycznej wykonywane z zastosowaniem toksyny botulinowej, powszechnie znanej jako botoks - obecnie najbezpieczniejszej i najpopularniejszej metody wygładzania zmarszczek. Modelowanie twarzy kwasem hialuronowym wykonujemy preparatami renomowanych firm, co wpływa na trwałość efektu zabiegów.


Dzięki współpracy z naszymi chirurgami łączymy zabiegi mniej inwazyjne z zabiegami ambulatoryjnymi usuwania znamion, blizn, i innych niedoskonałości obszaru twarzy i szyi. Dbałość o kondycję skóry i niwelowanie jej uszkodzeń związanych z wiekiem traktujemy również jako uzupełnienie zabiegów stomatologii estetycznej. Piękny uśmiech i zdrowy, świeży wygląd daje naszym Pacjentom poczucie komfortu i zadowolenia.


W ramach współpracy z okulistą w naszych Gabinetach wykonywane są zabiegi korekcji powiek górnych i dolnych, jak również inne drobne zabiegi okuloplastyczne  - m.in. usuwanie kępek żółtych ( złogów cholesterolowych w okolicach powiek), włókniaków itp.


 W zależności od potrzeb i oczekiwań Pacjenta wykonujemy także zabiegi mezoterapii igłowej, które często proponujemy  w ramach "pierwszego kontaktu" z medycyną estetyczną. Często okazują się one wystarczające, by poprawić kondycję skóry w stopniu bardzo zadowalającym. Niekiedy zastosowanie "mocniejszych" działań, jak podanie botoksu i modelowanie kwasem hialuronowym, wobec satysfakcjonujących efektów zabiegów mezoterapii, może być odłożone w czasie.


Wszelkie zabiegi wymagające wyłączenia się z pracy zawodowej staramy się elastycznie dostosować do planów Pacjentów. Podkreślamy, iż wszelkie zabiegi z zakresu medycyny estetycznej wykonywane są przez lekarzy.

Zapraszamy